MASZ TALENT - ZOSTAŃ MISTRZEM

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, dzięki której nasze zawodniczki mogą prezentować swoje umiejętności.

DZIĘKUJEMY 😍

 

🥰 Mamy nadzieję, że radość i uśmiech na twarzach dzieci,

zawsze będzie Państwu towarzyszył – w życiu osobistym i zawodowym. 

Obiecujemy Was godnie reprezentować 👍

Po pierwsze:

Sponsoring sportowy w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularny. Stanowi skuteczną promocję dla przedsiębiorstw.

Po drugie:

Wielką pomocą w osiąganiu naszych sportowych celów jest wsparcie sponsorów. Na planszy najważniejsza jest skuteczność - podobnie jak w działaniach biznesowych.

Po trzecie:

Zapraszamy do wspołpracy firmy i organizacje wspierające sport i zawodników. Tak szczególnie widowiskowa dyscyplina, jaką jest gimnastyka artystyczna, warta jest Państwa uwagi i zaangażowania.

Pragniemy, aby nasza współpraca miała formę partnerstwa,

które przynosić będzie obydwu stronom optymalne korzyści

Wierzymy w efektywność „rozmowy” jako formy dochodzenia do najlepszych rozwiązań.

Co oferujemy ?!

Co oferujemy ?

Pokazy gimnastyczno-taneczne, to najlepszy sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Proponujemy organizację pokazów gimnastycznych i występów tanecznych, podczas różnego rodzaju imprez (gwarantując przy tym wysoki poziom artystyczny)

Co oferujemy ?

Reklama podczas organizowanych imprez sportowych, np. rozprowadzanie gadżetów reklamowych, materiały informacyjne … Firmy sponsorujące mogą liczyć na prezentację w środkach masowego przekazu, umieszczenie informacji o firmie na naszej stronie internetowej

Co oferujemy ?

Udostępnienie wizerunku zawodniczek do celów reklamowych (są doskonałą reklamą dla wielu produktów), umieszczenie logo sponsora na strojach treningowych i startowych zawodniczek.

-list intencyjny-

-działalność klubu-

-list intencyjny-

-zawody-

-list intencyjny-

-organizacja-

Jak mozecie nas wspierać ?!

Jak możecie nas wspierać ?

Zaangażowanie finansowe w projekty i zadania realizowane przez klub (wsparcie finansowe lub rzeczowe, wsparcie stałe lub okolicznościowe)

Jak możecie nas wspierać ?

Finansowanie wyjazdów na zawody (ogólnopolskie i międzynarodowe), organizacja letnich i zimowych zgrupowań.

Jak możecie nas wspierać ?

Wsparcie przy finansowaniu strojów reprezentacyjnych i wyposażenia treningowego Wsparcie przy organizacji zawodów (zakup nagród i upominków dla uczestników)

Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia naszego klubu.

Współpraca przy propagowaniu tej dyscypliny sportu jest zawsze mile widziana.Co to byłoby za życie

             gdybyśmy nie mieli odwagi

                         osiągnąć czegokolwiek?“

Vincent Van Gogh

Informujemy o możliwości przekazania darowizny i  wsparcia Klubu.

Wpłaty z darowizn zostaną wykorzystane na wspieranie rozwoju gimnastyki artystycznej, szkolenie dzieci i młodzieży, zakup sprzętu sportowego oraz organizację treningów, imprez i wydarzeń sportowych w nadchodzącym roku. 

Jak przekazać nam darowiznę?

wystarczy dokonać wpłaty zgodnie z poniższymi danymi:

1. Odbiorca:  UKS „GimArt” SIECHNICE

2. Konto:   67 1090 2590 0000 0001 4378 8099

3. Tytuł:  darowizna

… gimnastyka dała mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze; ćwicz często ale nigdy nie zapomnij swojej radości z uprawiania tego sportu …

GMINA SIECHNICE

… dla Ciebie to tylko następna dyscyplina sportu … dla mnie to nauczycielka wytrwałości, pokory i szacunku, dla mnie to miliard wspomnień, miliard błędów i pomyłek, chwile wielkiej euforii i chwile ogromnego smutku, dla mnie to wspaniali ludzie związani z gimnastyką, dla mnie to miłość od pierwszego wejrzenia, dla mnie to całe moje życie …

ATOM deweloper

… im trudniejsza walka o wygraną, tym wspanialszy smak zwycięstwa!…

ESV SIECHNICE

… jeśli nie możesz lecieć – biegnij; jeśli nie możesz biec – idź; jeśli nie możesz iść – czołgaj się; ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód …

… nie dbaj o to, co inni o Tobie myślą; zawsze znajdą się ludzie, którzy zapragną Twojej porażki, tylko dlatego, że sami nie potrafią nic osiągnąć …